Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Pedále MTB HT PA12

Nízkoprofilový dizajn HT PA12 ponúka najlepší pomer cena / výkon na trhu. Produkt HT-PA12, ktorý je vyrobený z mimoriadne pevného nylonu vystuženého kompozitom, si poradí aj s najextrémnejšími podmienkami. Pedále MTB HT PA12 používajú dvojité prémiové zapuzdrené ložiská a vysoko kvalitné vložky DU na zabezpečenie plynulejšej a odolnejšej rotácie.

Nemáte zvolený parameter
32,95 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks
Tovar je zvyčajne doručovaný do 4 pracovných dní od prijatia objednávky.

Parametre produktu

Hmotnosť 0.32 kg

Nízkoprofilový dizajn HT PA12 ponúka najlepší pomer cena / výkon na trhu. Produkt HT-PA12, ktorý je vyrobený z mimoriadne pevného nylonu vystuženého kompozitom, si poradí aj s najextrémnejšími podmienkami. Pedále MTB HT PA12 používajú dvojité prémiové zapuzdrené ložiská a vysoko kvalitné vložky DU na zabezpečenie plynulejšej a odolnejšej rotácie. Vďaka nadrozmernej oske 12 mm zvyšuje pevnosť a tuhosť. Na každej strane je celkovo 10 lisovaných pinov, ktoré poskytujú dostatočný grip.

Špecifikácia produktu: Pedále MTB HT PA12

  • Veľkosť: 100x95x18mm
  • Materiál tela: spevnený nylonový kompozit
  • Oska: Cr-Mo CNC obrábaná
  • Ložiská: DU priechodka / 2 zapuzdrené ložiskáPotrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole). 

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.ht-components.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.32 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.