Plášť MTB MAXXIS ARDENT 27,5 x 2,40 DRÔT EXO

Plášť MTB MAXXIS ARDENT 27,5 x 2,40 DRÔT EXO je jeden z najlepších downhillových a enduro plášťov s agresívnym dezénom a vynikajúcou priľnavosťou.

Nemáte zvolený parameter
34,95 €
Cena s DPH
Vypredané

Parametre produktu

Hmotnosť 0.75 kg

Plášť MTB MAXXIS ARDENT 27,5 x 2,40 DRÔT EXO je jeden z najlepších downhillových a enduro plášťov s agresívnym dezénom a vynikajúcou priľnavosťou. Stredná časť dezénu je navrhnutá pre čo najlepšiu akceleráciu a brzdenie, bočné výstupky zase dodávajú maximálnu stabilitu pri rýchlych prejazdoch zákrutami.

Špecifikácia produktu: Plášť MTB MAXXIS ARDENT 27,5 x 2,40 DRÔT EXO

  • 27,5 x 2,40
  • EXO - ochrana bokov plášťa proti prerezaniu alebo prerazeniu
  • Zmes 70a s dlhou životnosťou a nízkym valivým odporom
  • Drôtená pätka
  • Maximálny doporučený tlak 65 PSI/4.5 baruPotrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.maxxis.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.75 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.