Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Plášť MTB MAXXIS ARDENT 29 x 2,25 KEVLAR EXO TR TANWALL

Plášť MTB MAXXIS ARDENT 29 x 2,25 KEVLAR EXO TR TANWALL má agresívny dezén a veľký objem plášťa, ktoré zabezpečujú vynikajúcu priľnavosť v teréne.

Nemáte zvolený parameter
52,95 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks

Plášť MTB MAXXIS ARDENT 29 x 2,25 KEVLAR EXO TR TANWALL má agresívny dezén a veľký objem plášťa, ktoré zabezpečujú vynikajúcu priľnavosť v teréne. Stredná časť dezénu je navrhnutá pre čo najlepšiu akceleráciu a brzdenie, bočné výstupky zase dodávajú maximálnu stabilitu pri rýchlych prejazdoch zákrutami.

Špecifikácia produktu: Plášť MTB MAXXIS ARDENT 29 x 2,25 KEVLAR EXO TR TANWALL

  • 29 x 2,25
  • EXO - ochrana bokov plášťa proti prerezaniu
  • TANWALL
  • Tubeless ready
  • Kevlarová skladacia pätka
  • Maximálny doporučený tlak 60 PSI/4.0 baruPotrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.maxxis.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.818 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" Vám bude doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.Instagram #BIKEHOUSESK