Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Plášť MTB MAXXIS ARDENT RACE 27,5 x 2,20 KEVLAR EXO TR DC

Plášť MTB MAXXIS ARDENT RACE 27,5 x 2,20 KEVLAR EXO TR DC, mladší brat Ardentu, je ideálny na technické XC preteky a dlhé vytrvalostné maratóny.

Nemáte zvolený parameter
41,95 €
Cena s DPH
Vypredané
Kalkulačka nákupu na splátky

Parametre produktu

Hmotnosť 0.68 kg

Plášť MTB MAXXIS ARDENT RACE 27,5 x 2,20 KEVLAR EXO TR DC, mladší brat Ardentu, je ideálny na technické XC preteky a dlhé vytrvalostné maratóny. Centrálny vzor je skosený s cieľom zníženia valivého odporu a bočné výstupky sú natočené a odstupňované tak, aby zaistili dobrú priľnavosť a stabilitu pri prejazdoch zákrutami.

Špecifikácia produktu: Plášť MTB MAXXIS ARDENT RACE 27,5 x 2,20 KEVLAR EXO TR DC

  • 27,5 x 2,20
  • EXO - ochrana bočníc plášťa proti prerezaniu alebo prerazeniu
  • Dual Compound - tvrdšia stredová zmes (62a) zaisťuje nízky valivý odpor s pomalým opotrebením, zatiaľ čo mäkkšia zmes (57a) použitá na bokoch ponúka výbornú bočnú tvarovateľnosť a skvelú priľnavosť
  • Tubeless ready
  • Kevlarová skladacia pätka
  • Maximálny doporučený tlak 65 PSI/4.5 baruPotrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.maxxis.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.68 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.