Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Plášť MTB MAXXIS ASPEN 29 x 2,10 KEVLAR EXO TR 120TPI DC

Plášť MTB MAXXIS ASPEN 29 x 2,10 KEVLAR EXO TR 120TPI DC je veľmi ľahký a rýchly XC plášť s nízkym valivým odporom.

Nemáte zvolený parameter
51,95 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks
Tovar je zvyčajne doručovaný do 4 pracovných dní od prijatia objednávky.

Plášť MTB MAXXIS ASPEN 29 x 2,10 KEVLAR EXO TR 120TPI DC je veľmi ľahký a rýchly XC plášť s nízkym valivým odporom. Vysoká hustota vlákien pomáha hladko prekonávať aj extrémne nerovnosti terénu ako korene či skaly, zatiaľ čo mäkkšia z dvoch použitých zmesí zaručuje dokonalý prejazd zákrut.

Špecifikácia produktu: Plášť MTB MAXXIS ASPEN 29 x 2,10 KEVLAR EXO TR 120TPI DC

  • 29 x 2,10
  • EXO - ochrana bokov plášťa proti prerezaniu alebo prerazeniu
  • Dual Compound - tvrdšia stredová zmes (62a) zaisťuje nízky valivý odpor s pomalým opotrebením, zatiaľ čo mäkkšia zmes (57a) použitá na bokoch ponúka výbornú bočnú tvarovateľnosť a skvelú priľnavosť plášťa v zákrutách, či už pri daždi alebo za sucha
  • Tubeless ready
  • Kevlarová skladacia pätka
  • Maximálny doporučený tlak 60 PSI/4.5 baruPotrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.maxxis.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.61 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" Vám bude doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.