Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Plášť MTB MAXXIS CROSSMARK 29 x 2,10 DRÔT

Plášť MTB MAXXIS CROSSMARK 29 x 2,10 DRÔT je výsledkom dlhoročného vývoja pretekárskych XC plášťov a patrí medzi najobľúbenejšie XC plášte.

Nemáte zvolený parameter
30,95 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks

Plášť MTB MAXXIS CROSSMARK 29 x 2,10 DRÔT je výsledkom dlhoročného vývoja pretekárskych XC plášťov a patrí medzi najobľúbenejšie XC plášte. Jeho stredná časť dezénu umožňuje rýchlu jazdu na tvrdom povrchu vďaka súvislému radu plochých výstupkov, ktoré sú však dostatočne profilované, aby si poradili aj so sypkým, mokrým, alebo inak nestabilným povrchom. Mierne vyčnievajúce bočné výstupky zaisťujú presnosť v zatáčaní pri rýchlej jazde.

Špecifikácia produktu: Plášť MTB MAXXIS CROSSMARK 29 x 2,10 DRÔT

  • 29 x 2,10
  • Zmes 70a s dlhou životnosťou a nízkym valivým odporom
  • Drôtená pätka
  • Maximálny doporučený tlak 65 PSI/4.5 baruPotrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.maxxis.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.7 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" Vám bude doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.