Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Plášť MTB MAXXIS CROSSMARK II 26 x 1,95 DRÔT

Plášť MTB MAXXIS CROSSMARK II 26 x 1,95 DRÔT nadväzuje na rýchlosť a priľnavosť svojho predchodcu a posúva tieto vlastnosti o niečo ďalej.

Nemáte zvolený parameter
27,95 €
Cena s DPH
Vypredané

Plášť MTB MAXXIS CROSSMARK II 26 x 1,95 DRÔT nadväzuje na rýchlosť a priľnavosť svojho predchodcu a posúva tieto vlastnosti o niečo ďalej. Legendárny vzor strednej časti priamo letí na tvrdom podklade a upravený vzor na bokoch poskytuje lepšiu stabilitu pri brzdení a zatáčaní.

Špecifikácia produktu: Plášť MTB MAXXIS CROSSMARK II 26 x 1,95 DRÔT

  • 26 x 1,95
  • Dual Compound - tvrdšia stredová zmes (62a) zaisťuje nízky valivý odpor s pomalým opotrebením, zatiaľ čo mäkkšia zmes (57a) použitá na bokoch ponúka výbornú bočnú tvarovateľnosť a skvelú priľnavosť
  • Drôtená pätka
  • Maximálny doporučený tlak 60 PSI/4.5 baruPotrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.maxxis.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.586 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" Vám bude doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.