Plášť MTB MAXXIS DETONATOR 700 x 32 DRÔT

Plášť MTB MAXXIS DETONATOR 700 x 32 DRÔT s jeho dvojzmesovou technológiou Dual Compound je výborným tréningovým plášťom.

Nemáte zvolený parameter
21,50 €
Cena s DPH
Vypredané

Parametre produktu

Hmotnosť 0.344 kg

Plášť MTB MAXXIS DETONATOR 700 x 32 DRÔT s jeho dvojzmesovou technológiou Dual Compound je výborným tréningovým plášťom. Detonátor je dostatočne odolný aby ste na ňom absolvovali veľké množstvo kilometrov počas zimnej a jarnej prípravy, ale aj poddajný aby ste na ňom pretekali v lete.

Špecifikácia produktu: Plášť MTB MAXXIS DETONATOR 700 x 32 DRÔT

  • Dual Compound - tvrdšia stredová zmes (62a) a na bokoch plášťa mäkká zmes (57a)
  • Drôtená pätka
  • Maximálny doporučený tlak 120 PSI/8,3 baruPotrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.maxxis.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.344 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.