Plášť MTB MAXXIS DISSECTOR 29 x 2,40 WT KEVLAR EXO TR DC

Akcia -44%

Plášť MTB MAXXIS DISSECTOR 29 x 2,40 WT KEVLAR EXO TR DC je rýchly enduro plášť navrhnutý austrálskou DH hviezdou Troyom Brosnanom.

Nemáte zvolený parameter
Zľava končí za ...
64,95 €
36,37 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks
Tovar je zvyčajne doručovaný do 4 pracovných dní od prijatia objednávky.

Parametre produktu

Hmotnosť 0.87 kg

Plášť MTB MAXXIS DISSECTOR 29 x 2,40 WT KEVLAR EXO TR DC je rýchly enduro plášť navrhnutý austrálskou DH hviezdou Troyom Brosnanom. Plášť bol vyvinutý pre optimálnu kombináciu nízkeho valivého odporu a najlepšej priľnavosti v zákrutách.

Špecifikácia produktu: Plášť MTB MAXXIS DISSECTOR 29 x 2,40 WT KEVLAR EXO TR DC

  • 29 x 2,40
  • EXO - ochrana bokov plášťa proti prerezaniu
  • - Dual Compound - tvrdšia stredová zmes (62a) zaisťuje nízky valivý odpor s pomalým opotrebením, zatiaľ čo mäkkšia zmes (57a) použitá na bokoch ponúka výbornú bočnú tvarovateľnosť a skvelú priľnavosť plášťa v zákrutách
  • WIDE TRAIL (WT) - tvar plášťa je optimalizovaný pre použitie na ráfik s vnútornou šírkou 30-35mm
  • Tubeless ready
  • Kevlarová skladacia pätka
  • Maximálny doporučený tlak 40 PSI/2.8 baruPotrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.maxxis.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.87 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.