Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Plášť MTB MAXXIS HIGH ROLLER II 27,5 x 2,40 KEVLAR EXO MXP

Plášť MTB MAXXIS HIGH ROLLER II 27,5 x 2,40 KEVLAR EXO MXP je freeridový a downhillový plášť High Roller 2 s agresívnym dezénom a vynikajúcimi samočistiacimi vlastnosťami.

Nemáte zvolený parameter
35,50 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks
Tovar je zvyčajne doručovaný do 4 pracovných dní od prijatia objednávky.

Parametre produktu

Hmotnosť 0.91 kg

Plášť MTB MAXXIS HIGH ROLLER II 27,5 x 2,40 KEVLAR EXO MXP je freeridový a downhillový plášť High Roller 2 s agresívnym dezénom a vynikajúcimi samočistiacimi vlastnosťami. Vďaka novému vzoru na okrajoch plášťa má na tvrdých povrchoch dokonalejšie brzdiace účinky ako jeho predchodca.

Špecifikácia produktu: Plášť MTB MAXXIS HIGH ROLLER II 27,5 x 2,40 KEVLAR EXO MXP

  • 27,5 x 2,40
  • EXO - ochrana bočníc plášťa proti prerezaniu alebo prerazeniu
  • Stredne tvrdá zmes MaxxPro 60a obohatená špeciálnym polymérom, ktorý predlžuje životnosť plášťa, znižuje opotrebovanie, pričom zachováva rovnaké výhody, aké majú mäkké zmesi
  • Kevlarová skladacia pätka
  • Maximálny doporučený tlak 60 PSI/4.5 baruPotrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.maxxis.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.91 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.