Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Plášť MTB MAXXIS MINION DHR II 29 x 2,40 WT DRÔT TR BIKEPARK DH

Nový vylepšený plášť MTB MAXXIS MINION DHR II 29 x 2,40 WT DRÔT TR BIKEPARK DH je špičkový zjazdový plášť druhej generácie, vyvíjaný pre tie najnáročnejšie podmienky downhillových pretekov.

Nemáte zvolený parameter
81,95 €
Cena s DPH
Vypredané

Nový vylepšený plášť MTB MAXXIS MINION DHR II 29 x 2,40 WT DRÔT TR BIKEPARK DH je špičkový zjazdový plášť druhej generácie, vyvíjaný pre tie najnáročnejšie podmienky downhillových pretekov. Podobne ako jeho predchodca aj Minion DHR II využíva zošikmené výstupky, avšak dezén je vylepšený pre efektívnejšie brzdenie a akceleráciu na nespevnenom povrchu.

Špecifikácia produktu: Plášť MTB MAXXIS MINION DHR II 29 x 2,40 WT DRÔT TR BIKEPARK DH

  • 29 x 2,40
  • DH Casing - dvojitá butylová výstuž bokov
  • WIDE TRAIL (WT) - tvar plášťa je optimalizovaný pre použitie na ráfik s vnútornou šírkou 30-35mm
  • Tubeless ready
  • Drótová pätka
  • Maximálny doporučený tlak 110 PSI/7.6 baruPotrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.maxxis.com

Parametre produktu

Hmotnosť 1.379 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" Vám bude doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.Instagram #BIKEHOUSESK