Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Plášť MTB MAXXIS MINION SS 27,5 x 2,50 DRÔT DH 3C MAXX GRIP

Plášť MTB MAXXIS MINION SS 27,5 x 2,50 DRÔT DH 3C MAXX GRIP stojí na rozhraní medzi XC a DH plášťom a z obidvoch kategórií si berie tie najlepšie vlastnosti.

Nemáte zvolený parameter
81,95 €
Cena s DPH
Vypredané
Kalkulačka nákupu na splátky

Parametre produktu

Hmotnosť 1.335 kg

Plášť MTB MAXXIS MINION SS 27,5 x 2,50 DRÔT DH 3C MAXX GRIP stojí na rozhraní medzi XC a DH plášťom a z obidvoch kategórií si berie tie najlepšie vlastnosti. Nízky a hustý stredový vzor zaisťuje dobré odvaľovanie, famózne výstupky z modelu Minion poskytujú skvelý grip a stabilitu.

Špecifikácia produktu: Plášť MTB MAXXIS MINION SS 27,5 x 2,50 DRÔT DH 3C MAXX GRIP

  • 27,5 x 2,50
  • DH Casing - dvojitá butylová výstuž bokov
  • Trojzmesová technológia 3C ponúka minimálny valivý odpor a mimoriadne dlhú životnosť plášťa
  • Drôtená pätka
  • Maximálny doporučený tlak 65 PSI/4.5 baruPotrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.maxxis.com

Parametre produktu

Hmotnosť 1.335 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.