Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Plášť MTB MAXXIS PACE 29 x 2,10 DRÔT

Plášť MTB MAXXIS PACE 29 x 2,10 DRÔT má husto rozmiestnené výstupky s nízkym profilom a veľký objem plášťa zaručuje extrémne nízky valivý odpor a dobrý kontakt s povrchom.

Nemáte zvolený parameter
27,50 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks
Tovar je zvyčajne doručovaný do 4 pracovných dní od prijatia objednávky.

Plášť MTB MAXXIS PACE 29 x 2,10 DRÔT má husto rozmiestnené výstupky s nízkym profilom a veľký objem plášťa zaručuje extrémne nízky valivý odpor a dobrý kontakt s povrchom. Okrajové zvýšené výstupky ponúkajú zase neobyčajnú kontrolu v zákrutách.

Špecifikácia produktu: Plášť MTB MAXXIS PACE 29 x 2,10 DRÔT

  • 29 x 2,10
  • Zmes 70a s dlhou životnosťou a nízkym valivým odporom
  • Drôtená pätka
  • Maximálny doporučený tlak 65 PSI/4.5 baruPotrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.maxxis.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.68 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" Vám bude doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.