Plášť MTB MAXXIS REKON 27,5 x 2,40 WT KEVLAR EXO TR 3C MAXX TERRA

Plášť MTB MAXXIS REKON 27,5 x 2,40 WT KEVLAR EXO TR 3C MAXX TERRA je agresívny trailový plášť inšpirovaný rýchlym plášťom Ikon +, vhodný do mäkšieho a náročnejšieho terénu.

Nemáte zvolený parameter
64,50 €
Cena s DPH
Vypredané
Kalkulačka nákupu na splátky

Parametre produktu

Hmotnosť 0.73 kg

Plášť MTB MAXXIS REKON 27,5 x 2,40 WT KEVLAR EXO TR 3C MAXX TERRA je agresívny trailový plášť inšpirovaný rýchlym plášťom Ikon +, vhodný do mäkšieho a náročnejšieho terénu. Široké výstupky v strede plášťa zaisťujú kontrolu pri prudkom brzdení a bočné výstupky v tvare L, zaisťujú podporu vo veľkom náklonu v zákrutách.

Špecifikácia produktu: Plášť MTB MAXXIS REKON 27,5 x 2,40 WT KEVLAR EXO TR 3C MAXX TERRA

  • 27,5 x 2,40
  • EXO - ochrana bokov plášťa proti prerezaniu
  • Trojzmesová technológia 3C ponúka minimálny valivý odpor a mimoriadne dlhú životnosť plášťa
  • WIDE TRAIL (WT) - tvar plášťa je optimalizovaný pre použitie na ráfik s vnútornou šírkou 30-35mm
  • Tubeless ready
  • Kevlarová skladacia pätka
  • Maximálny doporučený tlak 40 PSI/2.8 baruPotrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.maxxis.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.73 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.