Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Plášť MTB MAXXIS REKON 29 x 2,40 DRÔT

Plášť MTB MAXXIS REKON 29 x 2,40 DRÔT je trailový plášť inšpirovaný rýchlym plášťom Ikon +, vhodný do mäkšieho a náročnejšieho terénu.

Nemáte zvolený parameter
25,50 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks
Tovar je zvyčajne doručovaný do 4 pracovných dní od prijatia objednávky.

Plášť MTB MAXXIS REKON 29 x 2,40 DRÔT je trailový plášť inšpirovaný rýchlym plášťom Ikon +, vhodný do mäkšieho a náročnejšieho terénu. Široké výstupky v strede plášťa zaisťujú kontrolu pri prudkom brzdení a bočné výstupky v tvare L, zaisťujú podporu vo veľkom náklonu v zákrutách.

Špecifikácia produktu: Plášť MTB MAXXIS REKON 29 x 2,40 DRÔT

  • 29 x 2,40
  • Dual Compound - tvrdšia stredová zmes (62a) zaisťuje nízky valivý odpor s pomalým opotrebením, zatiaľ čo mäkkšia zmes (57a) použitá na bokoch ponúka výbornú bočnú tvarovateľnosť a skvelú priľnavosť
  • Drôtená pätka
  • Maximálny doporučený tlak 35 PSI/2.4 baruPotrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.maxxis.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.835 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" Vám bude doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.