Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Plášť MTB MAXXIS SHORTY 27,5 x 2,40 DRÔT DH ST42a

Plášť MTB MAXXIS SHORTY 27,5 x 2,40 DRÔT DH ST42a má vysoké a mierne naklonené bočné výstupky ľahko prenikajú do voľného podkladu a tým vytvárajú stabilný a dobre predvídateľný prejav vo vysokej rýchlosti.

Nemáte zvolený parameter
41,95 €
Cena s DPH
Vypredané

Plášť MTB MAXXIS SHORTY 27,5 x 2,40 DRÔT DH ST42a má vysoké a mierne naklonené bočné výstupky ľahko prenikajú do voľného podkladu a tým vytvárajú stabilný a dobre predvídateľný prejav vo vysokej rýchlosti. Stredná časť dezénu je tvorená zo štvorcových a obdĺžníkových výstupkov a má vynikajúce brzdné a samočistiace vlastnosti.

Špecifikácia produktu: Plášť MTB MAXXIS SHORTY 27,5 x 2,40 DRÔT DH ST42a

  • 27,5 x 2,40
  • DH Casing - dvojitá butylová výstuž bočníc
  • Veľmi mäkká zmes 42a Super Tacky s výbornou priľnavosťou
  • Drôtená pätka
  • Maximálny doporučený tlak 65 PSI/4.5 baruPotrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.maxxis.com

Parametre produktu

Hmotnosť 1.27 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" Vám bude doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.