Plášť MTB TIOGA EDGE 22 27,5" TUBELESS READY

Plášť MTB TIOGA EDGE 22 27,5" TUBELESS READY prevracia konvencie dizajnom s otvoreným stredom, ktorý pridáva prístupné hrany do zákrut bližšie k stredu plášťa pre okamžitú priľnavosť v zákrutách pri zatáčaní.

Nemáte zvolený parameter
82,50 €
Cena s DPH
Externý sklad 3 ks
Tovar je zvyčajne doručovaný do 8 pracovných dní od prijatia objednávky.
Kalkulačka nákupu na splátky

Parametre produktu

Hmotnosť 0.93 kg

Plášť MTB TIOGA EDGE 22 27,5" TUBELESS READY prevracia konvencie dizajnom s otvoreným stredom, ktorý pridáva prístupné hrany do zákrut bližšie k stredu plášťa pre okamžitú priľnavosť v zákrutách pri zatáčaní. Keď sa uhol náklonu zväčšuje, pričom stredové hrany zostávajú v zábere s terénom, gombíky vonkajšieho radu sa zapájajú, čím sa zdvojnásobuje záber hrán v zákrutách, aby držali líniu zákruty takým spôsobom, akým sa plášte s jednoradovými gombíkmi do zákruty nedokážu vyrovnať.

Špecifikácia produktu: Plášť MTB TIOGA EDGE 22 27,5" TUBELESS READY

  • Stredová medzera s dvomi rohovými hranami
  • Synergy Dual Compound alebo Synergy High Grip Guma
  • Tubeless Ready
  • Folding Bead
  • Optimalizovaný pre 30 - 35 mm I.D. Ráfiky


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.tiogausa.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.93 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.