Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Plášť MTB TIOGA GLIDE G3 27,5" TUBELESS READY

Plášť MTB TIOGA GLIDE G3 27,5" TUBELESS READY je all-mountain plášť navrhnutý pre hladkosť a predvídateľnosť s pridanými trakčnými vlastnosťami pre technickú jazdu na hardpacku alebo skalnatých terénoch.

Nemáte zvolený parameter
od 71,50 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks
Tovar je zvyčajne doručovaný do 6 pracovných dní od prijatia objednávky.
Kalkulačka nákupu na splátky

Parametre produktu

Hmotnosť 0.81 kg

Plášť MTB TIOGA GLIDE G3 27,5" TUBELESS READY je all-mountain plášť navrhnutý pre hladkosť a predvídateľnosť s pridanými trakčnými vlastnosťami pre technickú jazdu na hardpacku alebo skalnatých terénoch. Vďaka viacuhlovým a strategicky umiestneným gombíkom spolu s MAGNUM120 CASING a SYNERGY DUAL COMPOUND je tento plášť skutočne jedinečný a výrazne odlišný od všetkých ostatných dostupných plášťov.

Špecifikácia produktu: Plášť MTB TIOGA GLIDE G3 27,5" TUBELESS READY

  • Puzdro Magnum120
  • Synergy Dual Rubber
  • Tubeless ready
  • Optimalizované pre 30 - 35 mm I.D. ráfiky


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.tiogausa.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.81 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.