Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Plášť SURLY EXTRATERRESTRIAL TLR 700x41c KEVLAR

Novinka

Keď vyrazíte na jazdu, posledná vec, ktorú chcete, je byť akýmkoľvek spôsobom obmedzovaný plášťami. Plášte ExtraTerrestrial boli navrhnuté tak, aby vám umožnili jazdiť bez obmedzení. Plášť SURLY EXTRATERRESTRIAL TLR 700x41c používa nylonovú vrstvu v bočných stenách na ochranu proti prerezaniu, tvarovaný vzor na proti prerezaniu a kevlarovú pätku. Využíva výrazne smerový dezén a šírka poskytuje väčšiu trakciu, než by ste mohli očakávať od plášťa s tak malým valivým odporom.

Nemáte zvolený parameter
56,95 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks
Tovar je zvyčajne doručovaný do 6 pracovných dní od prijatia objednávky.
Kalkulačka nákupu na splátky

Keď vyrazíte na jazdu, posledná vec, ktorú chcete, je byť akýmkoľvek spôsobom obmedzovaný plášťami. Plášte ExtraTerrestrial boli navrhnuté tak, aby vám umožnili jazdiť bez obmedzení. Plášť SURLY EXTRATERRESTRIAL TLR 700x41c KEVLAR používa nylonovú vrstvu v bočných stenách na ochranu proti prerezaniu, tvarovaný vzor na proti prerezaniu a kevlarovú pätku. Využíva výrazne smerový dezén a šírka poskytuje väčšiu trakciu, než by ste mohli očakávať od plášťa s tak malým valivým odporom.

Špecifikácia produktu: Plášť SURLY EXTRATERRESTRIAL TLR 700x41c KEVLAR

  • Kevlarová pätka
  • Rozmer: 700x41c
Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu?
Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (zelené tlačidlo vpravo dole).

Webová stránka výrobcu
surlybikes.com

Parametre produktu

Veľkosť kolies 700x41c

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.