Plášť WTB RESOLUTE TCS FR SG2 700C

Plášť WTB RESOLUTE TCS FR SG2 700C je ultimátny gravel plášť do každého počasia pre tých, ktorí sa nechcú trápiť s plášťami špecifickými pre každú sezónu.

Nemáte zvolený parameter
59,95 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks
Tovar je zvyčajne doručovaný do 6 pracovných dní od prijatia objdnávky.
Kalkulačka nákupu na splátky

Parametre produktu

Hmotnosť 0.565 kg

Plášť WTB RESOLUTE TCS FR SG2 700C je ultimátny gravel plášť do každého počasia pre tých, ktorí sa nechcú trápiť s plášťami špecifickými pre každú sezónu. Malé, štvorcové výstupky poskytujú konzistentné zábery do rôznych terénov, zatiaľ čo dostatok priestoru medzi nimi zabraňuje lepeniu sa bahna na plášť. Vďaka svojej šírke 42 mm je Resolute skutočne celoročným plášťom pre nekonečne cesty do každého počasia.

Špecifikácia produktu: Plášť WTB RESOLUTE TCS FR SG2 700C

  • TCS (Tubeless compatible system)
  • Použitie: Gravel, Cyclocross
  • Úroveň: TCS SG2 Light FR
  • Veľkosť: 700C
  • Šírka: 42 mm
  • TPI: 120
  • Optimálna vnútorná šírka ráfika: 19 - 25 mm


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole). 
 
WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.wtb.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.565 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.