Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Plášť WTB THICKSLICK FG 700C

Novinka Akcia -5%

Plášť WTB THICKSLICK FG 700C je mohutný plášť navrhnutý tak, aby vydržal aj tie najdrsnejšie mestské podmienky, v kombinácii s hladkým dizajnom, ktorý poskytuje záber, ktorý potrebujete v betónovej džungli s dokonalým štýlom.

Nemáte zvolený parameter
36,50 €
34,68 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks

Plášť WTB THICKSLICK FG 700C je mohutný plášť navrhnutý tak, aby vydržal aj tie najdrsnejšie mestské podmienky, v kombinácii s hladkým dizajnom, ktorý poskytuje záber, ktorý potrebujete v betónovej džungli s dokonalým štýlom. Neexistuje žiadna náhrada za výkonnostné výhody, ktoré predstavuje ikonický nápis ThickSlick na bokoch plášťa.

Špecifikácia produktu: Plášť WTB THICKSLICK FG 700C

  • Použitie: Urban
  • Úroveň: Flat Guard
  • Veľkosť: 700C
  • Šírka: 25, 28 mm
  • TPI: 30
  • Optimálna vnútorná šírka ráfika: 15 - 18 mm (25mm), 15 - 19 mm (28mm),


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole). 
 
WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.wtb.com

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" Vám bude doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.Instagram #BIKEHOUSESK