Plášť WTB VIGILANTE TCS HG E25 29"

Plášť WTB VIGILANTE TCS HG E25 29" má štvorcový dezén, ktorý stále poskytuje neochvejnú trakciu, no s pridanou výškou, ktorá zaisťuje, že sa zakope ešte hlbšie do voľného, nepredvídateľného terénu.

Nemáte zvolený parameter
69,95 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks
Tovar je zvyčajne doručovaný do 6 pracovných dní od prijatia objdnávky.
Kalkulačka nákupu na splátky

Plášť WTB VIGILANTE TCS HG E25 29" má štvorcový dezén, ktorý stále poskytuje neochvejnú trakciu, no s pridanou výškou, ktorá zaisťuje, že sa zakope ešte hlbšie do voľného, nepredvídateľného terénu. Zväčšený obvodový rozostup umožňuje, aby dezén zostal čistý aj v lepkavých podmienkach, pretože mohutný vonkajší dezén chráni bočnú stenu, zatiaľ čo ju posielate dolu cez tie najhrubšie skalky.

Špecifikácia produktu: Plášť WTB VIGILANTE TCS HG E25 29"

  • TCS (Tubeless compatible system)
  • Použitie: Trail, Enduro
  • Úroveň: TCS Tough High Grip
  • Model: Tough HG
  • Veľkosť: 29"
  • Šírka: 2,5" alebo 2,6"
  • Optimálna vnútorná šírka ráfika: 25 - 35 mm (2,5"), 35 - 45 mm (2,6")


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole). 
 
WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.wtb.com

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.