Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Plášť WTB VIGILANTE TCS HG SG2 29"

Novinka Akcia -5%

Plášť WTB VIGILANTE TCS HG SG2 29" má štvorcový dezén, ktorý stále poskytuje neochvejnú trakciu, no s pridanou výškou, ktorá zaisťuje, že sa zakope ešte hlbšie do voľného, nepredvídateľného terénu.

Nemáte zvolený parameter
69,95 €
66,45 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks

Plášť WTB VIGILANTE TCS HG SG2 29" má štvorcový dezén, ktorý stále poskytuje neochvejnú trakciu, no s pridanou výškou, ktorá zaisťuje, že sa zakope ešte hlbšie do voľného, nepredvídateľného terénu. Zväčšený obvodový rozostup umožňuje, aby dezén zostal čistý aj v lepkavých podmienkach, pretože mohutný vonkajší dezén chráni bočnú stenu, zatiaľ čo ju posielate dolu cez tie najhrubšie skalky.

Špecifikácia produktu: Plášť WTB VIGILANTE TCS HG SG2 29"

  • TCS (Tubeless compatible system)
  • Použitie: Trail, Enduro
  • Úroveň: TCS SG2 Light HG
  • Model: Light HG
  • Veľkosť: 29"
  • Šírka: 2,5"


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole). 
 
WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.wtb.com

Parametre produktu

Hmotnosť 1.107 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" Vám bude doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.Instagram #BIKEHOUSESK