Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Podložky pod predstavec REVERSE ULTRALIGHT

Akcia -5%

Pozor všetci ladiči hmotnosti! Podložky pod predstavec REVERSE ULTRALIGHT sú pravdepodobne vôbec najľahšie podložky na trhu, pretože sú ešte ľahšie ako bežné karbónové podložky. Dištančné podložky možno použiť variabilne a podľa potreby ich použiť na kompenzáciu od 5 mm do 30 mm.

Nemáte zvolený parameter
12,50 €
od 11,35 €
Cena s DPH
Hlavný sklad 1 ks | Externý sklad 3 ks
Doručenie do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Pozor všetci ladiči hmotnosti! Podložky pod predstavec REVERSE ULTRALIGHT sú pravdepodobne vôbec najľahšie podložky na trhu, pretože sú ešte ľahšie ako bežné karbónové podložky. Dištančné podložky možno použiť variabilne a podľa potreby ich použiť na kompenzáciu od 5 mm do 30 mm.


Špecifikácia produktu: Podložky pod predstavec REVERSE ULTRALIGHT

 • Sada obsahuje 2x10mm a 2x5mm v jednej farbe
 • Pre 1 1/8" krk vidlice (Ø 28,6 mm)
 • Veľkosť a hmotnosť: 5 mm (2,6 g) / 10 mm (4,7 g) (+/- 5 % tolerancia hmotnosti)
 • Vonkajší priemer Ø: 34,1 mm
 • Materiál: hliník


 • Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

  WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
  www.reverse-components.com

  Tovar s dostupnosťou "Na sklade" Vám bude doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

  Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

  Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.