Popruh na dušu a náradie MTB ACEPAC TUBE WRAP MKII

Popruh na dušu a náradie MTB ACEPAC TUBE WRAP MKII je minimalistický popruh pre náhradnú dušu a to najnutnejšie vybavenie.

Nemáte zvolený parameter
13,50 €
Cena s DPH
Externý sklad 1 ks
Tovar je zvyčajne doručovaný do 8 pracovných dní od prijatia objednávky.

Parametre produktu

Hmotnosť 0.16 kg

Popruh na dušu a náradie MTB ACEPAC TUBE WRAP MKII je minimalistický popruh pre náhradnú dušu a to najnutnejšie vybavenie. Tube wrap pojme okrem zbalenej duše aj montpáky a malú sadu na opravu defektu. Možnosť uchytiť na ľubovoľnémiesto ako napríklad na rámovú rúrku, tak aj pod sedlo, kde je možné využiť aj uchytenie pre zadné svetlo.

Špecifikácia produktu: Popruh na dušu a náradie MTB ACEPAC TUBE WRAP MKII

  • Rozmer zloženej tašky: 22.5 x 15 cm
  • Rozmer rozloženej tašky: 45 x 22.5 cm


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.acepac.bike

Parametre produktu

Hmotnosť 0.16 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.