Popruh na kameru USWE NDM 1

Popruh na kameru USWE NDM 1 možno použiť na USWE batohy vybavené popruhmi No Dancing Monkey™ 1.0 a No Dancing Monkey™ 1.2.

Nemáte zvolený parameter
49,95 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks
Tovar je zvyčajne doručovaný do 6 pracovných dní od prijatia objdnávky.
Kalkulačka nákupu na splátky

Popruh na kameru USWE NDM 1 možno použiť na USWE batohy vybavené popruhmi No Dancing Monkey™ 1.0 a No Dancing Monkey™ 1.2. Popruh pre akčnú kameru nie je len obyčajný popruh pre kameru. Na rozdiel od iných doteraz dostupných popruhov, USWE batohy už ponúkajú riešenie bez odrazu. Tento popruh bol špeciálne navrhnutý pre popruhy No Dancing Monkey™ 1.0 a No Dancing Monkey™ 1.2 a je veľmi jednoduchý na používanie. Jednoducho zložíte aktuálny hrudný pás, ktorým je váš batoh vybavený, a nahradíte ho popruhom pre akčnú kameru. Po výmene stačí použiť pásik so suchým zipsom, aby bol nástavec stabilný počas činnosti. Adaptéry pre fotoaparáty nie sú súčasťou balenia. Odporúčame použiť pribalený štandardný nástavec pre GoPro kamery.

Špecifikácia produktu: Náhradný popruh bathou USWE NDM 2.0 & SNUGME

 • Veľkosti:
  M-XL (štandardná veľkosť na všetkých modeloch NDM 1) približne 84-120 cm / 33-43 palcov v obvode hrudníka
  Popruh L-XXL je približne 104-140 cm / 41-55 palcov v obvode hrudníka
 • Tento produkt je kompatibilný s nasledujúcimi modelmi:
  MOTO Hydro
  MTB Hydro
  Airborne
  Ranger
  Vertical
  Patriot
  Outlander (nie je kompatibilný s Outlander PRO)Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).


WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.uswe.com

Video

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.