Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Popruh na rám PEATY'S HOLDFAST TRAIL TOOL WRAP

Novinka

Popruh na rám PEATY'S HOLDFAST TRAIL TOOL WRAP je dokonalým flexibilným úložným riešením, ktoré je navrhnuté tak, aby flexibilne prenášalo všetky vaše drobnosti na traily na akomkoľvek bicykli, pričom ich udržiavalo čisté, suché a umožňovalo rýchly prístup v núdzových situáciách. Tradičné obaly rámu sú nestabilné, poškriabu váš rám, zašpinia vaše náradie a trvá dlho, kým sa správne osadia. Tento popruh e vyrobený zo super odolnej, plne nepremokavej látky, ktorá zabráni tomu, aby boli vaše drobnosti pokryté blatom alebo prachom, dokonca aj pri tých najšpinavších jazdách.

Nemáte zvolený parameter
39,95 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks
Tovar je zvyčajne doručovaný do 4 pracovných dní od prijatia objednávky.

Popruh na rám PEATY'S HOLDFAST TRAIL TOOL WRAP je dokonalým flexibilným úložným riešením, ktoré je navrhnuté tak, aby flexibilne prenášalo všetky vaše drobnosti na traily na akomkoľvek bicykli, pričom ich udržiavalo čisté, suché a umožňovalo rýchly prístup v núdzových situáciách. Tradičné obaly rámu sú nestabilné, poškriabu váš rám, zašpinia vaše náradie a trvá dlho, kým sa správne osadia. Tento popruh e vyrobený zo super odolnej, plne nepremokavej látky, ktorá zabráni tomu, aby boli vaše drobnosti pokryté blatom alebo prachom, dokonca aj pri tých najšpinavších jazdách. K dispozícii je dokonca aj plne vodotesné vnútorné vrecko, ktoré udrží vreckovky alebo peniaze v suchu. Jedinečný montážny systém oddeľuje kapsu od popruhu, čo umožňuje, aby bol popruh pevne prichytený okolo rámu, aby sa vytvorila čo najväčšia priľnavosť. Popruh je zvnútra pogumovaný aby tak nepoškodil váš rám a zároveň držal ako prikovaný. Kapsa sa potom pripevní samostatne k upevňovaciemu popruhu, vďaka čomu bude vaše náradie v prípade potreby rýchlo dostupné. Po vybratí a otvorení je možné obal dočasne zvesiť z bicykla tak, že ho nalepíte späť na popruh (ktorý je ponechaný pripevnený k rámu), čo vám poskytne rýchly prístup ku všetkým vašim základným nástrojom. Flexibilný montážny systém vám umožňuje upevniť popruh kdekoľvek, na akomkoľvek bicykli bez obmedzenia miesta na upevnenie fľaše s vodou alebo príslušenstva. To vám dáva flexibilitu, pokiaľ ide o to, čo chcete niesť, a poskytuje dostatok miesta pre dušu a obal plný trailových nezbytností, ktoré možno hodiť aj do batohu na väčšie výjazdy.

Špecifikácia produktu: 
Popruh na rám PEATY'S HOLDFAST TRAIL TOOL WRAP

  • Žiadne hrkanie, žiadne šmýkanie - Jedinečné pripevnenie popruhu pevne zaisťuje kapsu na váš bicykel
  • Rýchly prístup k vašim nástrojom v núdzových situáciách
  • Vodotesný materiál s odolnými zváranými švami udrží vaše náradie čisté
  • Vodotesné vrecko na zips udrží nevyhnutnosti v suchu
  • Reflexná potlač pre extra viditeľnosť
Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu?
Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (zelené tlačidlo vpravo dole).
Video

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" Vám bude doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.