Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Predné svetlo MTB LEZYNE CLASSIC DRIVE 500

Predné svetlo MTB LEZYNE CLASSIC DRIVE 500 je klasické svetlo na bicykel s moderným nádychom, Classic Drive 500 vydáva až 500 lúmenov (alebo až 40 hodín prevádzky) prostredníctvom jedného vysokovýkonného LED žiariča.

Nemáte zvolený parameter
44,95 €
Cena s DPH
Vypredané

Predné svetlo MTB LEZYNE CLASSIC DRIVE 500 je klasické svetlo na bicykel s moderným nádychom, Classic Drive 500 vydáva až 500 lúmenov (alebo až 40 hodín prevádzky) prostredníctvom jedného vysokovýkonného LED žiariča. Je postavené na elegantnom valcovom kryte, ktorý ponúka kompaktný a ľahký tvarový faktor. Ponúka osem výstupných režimov (vrátane režimu denného blesku, ktorý upúta pozornosť) a má bočné výrezy na zvýšenie bočnej viditeľnosti. Všestranný popruh ho bezpečne pripevní k väčšine riadítok.

Špecifikácia produktu: Predné svetlo MTB LEZYNE CLASSIC DRIVE 500

  • Svietivosť: 500 LM
  • Maximálna doba svietenia: 40:00 hodín
  • Doba nabíjania: 3:00 hodín


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.lezyne.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.95 kg
Farba Čierna

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" Vám bude doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.