Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Predné svetlo MTB LEZYNE CLASSIC DRIVE 700XL

Predné svetlo MTB LEZYNE CLASSIC DRIVE 700XL prináša klasický štýl do moderného svetla. Toto svetlo, ktoré ponúka super jasný výstup 700 lúmenov alebo až 95 hodín prevádzky, je neuveriteľne všestranné – vo dne aj v noci.

Nemáte zvolený parameter
69,95 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks
Tovar je zvyčajne doručovaný do 6 pracovných dní od prijatia objednávky.
Kalkulačka nákupu na splátky

Parametre produktu

Hmotnosť 0.124 kg

Predné svetlo MTB LEZYNE CLASSIC DRIVE 700XL prináša klasický štýl do moderného svetla. Toto svetlo, ktoré ponúka super jasný výstup 700 lúmenov alebo až 95 hodín prevádzky, je neuveriteľne všestranné – vo dne aj v noci. Je vybavený ôsmimi výstupnými režimami vrátane výkonného režimu denného blesku a má bočné výrezy pre 180° viditeľnosť. Všestranný popruh sa bezpečne pripevní na väčšinu riadítok a priložený kábel micro-USB umožňuje dobíjanie.

Špecifikácia produktu: Predné svetlo MTB LEZYNE CLASSIC DRIVE 700XL

  • Svietivosť: 700 LM
  • Maximálna doba svietenia: 95:00 hodín
  • Doba nabíjania: 3:00 hodín


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.lezyne.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.124 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.