Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Predné svetlo MTB LEZYNE E-BIKE POWER STVZO PRO E115 SWITCH

Kľúčenka BIKEHOUSE.sk COLOR
Darček zadarmo • Pri nákupe nad 40,00 €

Predné svetlo MTB LEZYNE E-BIKE POWER STVZO PRO E115 SWITCH ktoré ponúka inteligentné osvetlenie 310 lúmenov (115 luxov) pre e-bike, je vybavené počítačom riadeným tepelným manažmentom a automatickým prepínaním denného/nočného výstupu na zlepšenie výdrže batérie.

Nemáte zvolený parameter
89,95 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks
Tovar je zvyčajne doručovaný do 6 pracovných dní od prijatia objednávky.
Kalkulačka nákupu na splátky

Parametre produktu

Hmotnosť 0.1 kg
Farba Čierna

Predné svetlo MTB LEZYNE E-BIKE POWER STVZO PRO E115 SWITCH ktoré ponúka inteligentné osvetlenie 310 lúmenov (115 luxov) pre e-bike, je vybavené počítačom riadeným tepelným manažmentom a automatickým prepínaním denného/nočného výstupu na zlepšenie výdrže batérie. CNC hliníkové telo obsahuje šošovku optimalizovanú pre StVZO a je kompatibilné s priloženým držiakom na predstavec pre e-bike aj s držiakom na vidlicu CNC. Power StVZO je kompatibilný so vstupným napätím 6-12 V, počas prevádzky odoberá 6 wattov a ľahko sa pripája k motorom od špičkových výrobcov vrátane Bosch, Shimano a Yamaha. Súčasťou balenia je 130 cm napájací kábel. 

Špecifikácia produktu: Predné svetlo MTB LEZYNE E-BIKE POWER STVZO PRO E115 SWITCH

  • Svietivosť: 310 LM


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.lezyne.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.1 kg
Farba Čierna

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.