Predné svetlo MTB LEZYNE FEMTO USB DRIVE

Predné svetlo MTB LEZYNE FEMTO USB DRIVE je svetlo, ktoré je ideálne pre cestujúcich a rekreačných jazdcov, ktorí hľadajú jednoduchý a lacný spôsob, ako sa uistiť, že budú na ceste vidieť.

Nemáte zvolený parameter
17,95 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks
Tovar je zvyčajne doručovaný do 6 pracovných dní od prijatia objdnávky.

Parametre produktu

Hmotnosť 0.22 kg
Farba Čierna

Predné svetlo MTB LEZYNE FEMTO USB DRIVE je svetlo, ktoré je ideálne pre cestujúcich a rekreačných jazdcov, ktorí hľadajú jednoduchý a lacný spôsob, ako sa uistiť, že budú na ceste vidieť. Je kompaktné, super ľahké a nabíjateľné cez USB, ponúka päť výstupných režimov a výstup až 15 lúmenov. Jeho šošovka Wide Angle Optics poskytuje 270° viditeľnosť a odolná spoločne tvarovaná konštrukcia má hodnotenie odolnosti voči vode IPX7, čo zaisťuje, že je bezpečný aj v tých najprívalejších lejakoch. Všestranný montážny popruh Femto sa rýchlo pripevní na rôzne veľkosti riadidiel a bezpečný kryt z kompozitnej matrice so závitom udržuje port USB čistý a utesnený. Môže bežať až 20 hodín a dá sa ľahko nabíjať pomocou priloženého kábla Micro USB.

Špecifikácia produktu: Predné svetlo MTB LEZYNE FEMTO USB DRIVE

  • Svietivosť: 15 LM
  • Maximálna doba svietenia: 22 hodín
  • Doba nabíjania: 2:30 hodín


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.lezyne.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.22 kg
Farba Čierna

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.