Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Predné svetlo MTB LEZYNE HECTO DRIVE 500XL

Predné svetlo MTB LEZYNE HECTO DRIVE 500XL je kompaktné, odolné cyklistické svetlo s opracovaným hliníkovým telom so zabudovanými chladiacimi rebrami a výrezmi pre bočnú viditeľnosť.

Nemáte zvolený parameter
59,95 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks
Tovar je zvyčajne doručovaný do 6 pracovných dní od prijatia objednávky.
Kalkulačka nákupu na splátky

Parametre produktu

Hmotnosť 0.84 kg

Predné svetlo MTB LEZYNE HECTO DRIVE 500XL je kompaktné, odolné cyklistické svetlo s opracovaným hliníkovým telom so zabudovanými chladiacimi rebrami a výrezmi pre bočnú viditeľnosť. Jeho dizajn s jednou LED diódou poskytuje pôsobivý maximálny výkon 500 lúmenov a osem výstupných režimov vrátane režimu denného blesku. Ponúka až 20 hodín celkovej prevádzky, nabíjanie je jednoduché pomocou integrovaného USB kľúča bez kábla a svetelné popruhy sa bezpečne pripájajú k rôznym tvarom a veľkostiam riadítok.

Špecifikácia produktu: Predné svetlo MTB LEZYNE HECTO DRIVE 500XL

  • Svietivosť: 500 LM
  • Maximálna doba svietenia: 20:00 hodín
  • Doba nabíjania: 2:30 hodín


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.lezyne.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.84 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.