Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Predné svetlo MTB LEZYNE KTV DRIVE

Predné svetlo MTB LEZYNE KTV DRIVE je kompaktné cyklistické bezpečnostné svetlo postavené na dvoch vysokovýkonných LED žiaričoch, KTV Drive Front ponúka výkon až 200 lúmenov a pútavý režim Daytime Flash.

Nemáte zvolený parameter
25,95 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks
Tovar je zvyčajne doručovaný do 6 pracovných dní od prijatia objednávky.

Parametre produktu

Hmotnosť 0.47 kg
Farba Čierna

Predné svetlo MTB LEZYNE KTV DRIVE je kompaktné cyklistické bezpečnostné svetlo postavené na dvoch vysokovýkonných LED žiaričoch, KTV Drive Front ponúka výkon až 200 lúmenov a pútavý režim Daytime Flash. Vyznačuje sa ľahkou, ale odolnou tvarovanou vodotesnou konštrukciou (IPX7). KTV Drive Front ponúka päť výstupných režimov, až 20 hodín prevádzky a integrovaný USB kľúč pre pohodlné nabíjanie bez káblov.

Špecifikácia produktu: Predné svetlo MTB LEZYNE KTV DRIVE

  • Svietivosť: 200 LM
  • Maximálna doba svietenia: 20:00 hodín
  • Doba nabíjania: 2:15 hodín


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.lezyne.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.47 kg
Farba Čierna

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.