Predné svetlo MTB LEZYNE LITE DRIVE STVZO PRO 115

Akcia -12%

Predné svetlo MTB LEZYNE LITE DRIVE STVZO PRO 115 obsahuje nemeckú šošovku optimalizovanú pre StVZO so schváleným záplavovým a diaľkovým lúčom.

Nemáte zvolený parameter
Zľava končí za ...
79,95 €
od 67,95 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks
Tovar je zvyčajne doručovaný do 6 pracovných dní od prijatia objdnávky.
Kalkulačka nákupu na splátky

Parametre produktu

Hmotnosť 0.166 kg

Predné svetlo MTB LEZYNE LITE DRIVE STVZO PRO 115 obsahuje nemeckú šošovku optimalizovanú pre StVZO so schváleným záplavovým a diaľkovým lúčom. Vysoko výkonná LED poskytuje 115 luxov (310 lúmenov) a až 13,5 hodiny prevádzky. Odolná, CNC opracovaná hliníková konštrukcia pomáha pri odvádzaní tepla a všestranný remienok sa bezpečne prispôsobí väčšine tvarov a veľkostí riadítok. Kompatibilný s diaľkovým spínačom.

Špecifikácia produktu: Predné svetlo MTB LEZYNE LITE DRIVE STVZO PRO 115

  • Svietivosť: 310 LM
  • Maximálna doba svietenia: 13:30 hodín
  • Doba nabíjania: 5-6 hodín


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.lezyne.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.166 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.