Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Predné svetlo MTB LEZYNE LITE DRIVE STVZO PRO 115

Akcia -5%

Predné svetlo MTB LEZYNE LITE DRIVE STVZO PRO 115 obsahuje nemeckú šošovku optimalizovanú pre StVZO so schváleným záplavovým a diaľkovým lúčom.

Nemáte zvolený parameter
72,50 €
od 66,45 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks

Predné svetlo MTB LEZYNE LITE DRIVE STVZO PRO 115 obsahuje nemeckú šošovku optimalizovanú pre StVZO so schváleným záplavovým a diaľkovým lúčom. Vysoko výkonná LED poskytuje 115 luxov (310 lúmenov) a až 13,5 hodiny prevádzky. Odolná, CNC opracovaná hliníková konštrukcia pomáha pri odvádzaní tepla a všestranný remienok sa bezpečne prispôsobí väčšine tvarov a veľkostí riadítok. Kompatibilný s diaľkovým spínačom.

Špecifikácia produktu: Predné svetlo MTB LEZYNE LITE DRIVE STVZO PRO 115

  • Svietivosť: 310 LM
  • Maximálna doba svietenia: 13:30 hodín
  • Doba nabíjania: 5-6 hodín


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.lezyne.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.166 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" Vám bude doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.