Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Predné svetlo MTB LEZYNE MACRO DRIVE 1300XXL

Predné svetlo MTB LEZYNE MACRO DRIVE 1300XXL vydáva zdravý výkon 1 300 lúmenov prostredníctvom optiky Tri-Focus a vytvára jasný stredový bod v rámci veľkého širokouhlého vzoru lúča pre optimálnu viditeľnosť.

Nemáte zvolený parameter
od 94,95 €
Cena s DPH
Vypredané
Kalkulačka nákupu na splátky

Parametre produktu

Hmotnosť 0.208 kg

Predné svetlo MTB LEZYNE MACRO DRIVE 1300XXL vydáva zdravý výkon 1 300 lúmenov prostredníctvom optiky Tri-Focus a vytvára jasný stredový bod v rámci veľkého širokouhlého vzoru lúča pre optimálnu viditeľnosť. Je vyrobené z opracovaného hliníka a má integrované chladiace rebrá na optimalizáciu výkonu počas celej doby prevádzky svetla. Svetlo je dobíjateľné micro-USB a dokáže vyčerpať svoj plný výkon 1300 lúmenov po dobu 2,5 hodiny. Pri najnižšom nastavení ponúka 15 lúmenov na neuveriteľných 148 hodín. Všestranný popruh ho pripevňuje k rôznym veľkostiam riadítok.

Špecifikácia produktu: Predné svetlo MTB LEZYNE MACRO DRIVE 1300XXL

  • Svietivosť: 1300 LM
  • Maximálna doba svietenia: 148 hodín (v režime Femto)
  • Doba nabíjania: 3:30 hodín


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.lezyne.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.208 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.