Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Predné svetlo MTB LEZYNE MICRO DRIVE 600XL

Predné svetlo MTB LEZYNE MICRO DRIVE 600XL je pôsobivo jasné duálne LED cyklistické svetlo s odolným, opracovaným hliníkovým telom, ponúka až 600 lúmenov a deväť rôznych výstupných režimov s režimom denného blesku pre lepšiu viditeľnosť počas denného svetla.

Nemáte zvolený parameter
56,95 €
Cena s DPH
Vypredané

Predné svetlo MTB LEZYNE MICRO DRIVE 600XL je pôsobivo jasné duálne LED cyklistické svetlo s odolným, opracovaným hliníkovým telom, ponúka až 600 lúmenov a deväť rôznych výstupných režimov s režimom denného blesku pre lepšiu viditeľnosť počas denného svetla. Integrované chladiace rebrá optimalizujú výkon a výrezy šošoviek poskytujú bočný výhľad. Toto všestranné svetlo má výdrž batérie až 44 hodín. Integrovaný USB kľúč umožňuje nabíjanie bez káblov a mohutný gumený remienok udržuje svetlo pripevnené k väčšine tvarov a veľkostí riadítok.

Špecifikácia produktu: Predné svetlo MTB LEZYNE MICRO DRIVE 600XL

  • Svietivosť: 600 LM
  • Maximálna doba svietenia: 44:00 hodín
  • Doba nabíjania: 2:30 hodín


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.lezyne.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.97 kg
Farba Čierna

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" Vám bude doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.