Predné svetlo MTB LEZYNE POWER STVZO PRO 115

Predné svetlo MTB LEZYNE POWER STVZO PRO 115 je vybavené nemeckou šošovkou optimalizovanou pre StVZO so schváleným flood a long-range lúčom.

Nemáte zvolený parameter
99,95 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks
Tovar je zvyčajne doručovaný do 6 pracovných dní od prijatia objdnávky.
Kalkulačka nákupu na splátky

Parametre produktu

Hmotnosť 0.22 kg

Predné svetlo MTB LEZYNE POWER STVZO PRO 115 je vybavené nemeckou šošovkou optimalizovanou pre StVZO so schváleným flood a long-range lúčom. Vysoko výkonná LED poskytuje 115 luxov (310 lúmenov) alebo až 27 hodín maximálnej doby prevádzky. Je vyrobený z odolnej hliníkovej konštrukcie, ktorá odvádza teplo CNC. Všestranný popruh bezpečne pasuje na väčšinu tvarov a veľkostí riadítok.

Špecifikácia produktu: Predné svetlo MTB LEZYNE POWER STVZO PRO 115

  • Svietivosť: 310 LM
  • Maximálna doba svietenia: 27:00 hodín


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.lezyne.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.22 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.