Predný blatník MTB VOXOM SBL1

Predný blatník MTB VOXOM SBL1 je špeciálne vyvinutý pre moderné odpružené vidlice (vrátane boost modelov). Blatník odolný proti poškriabaniu.

Nemáte zvolený parameter
13,50 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks
Tovar je zvyčajne doručovaný do 6 pracovných dní od prijatia objdnávky.

Parametre produktu

Hmotnosť 0.033 kg
Farba Čierna

Predný blatník MTB VOXOM SBL1 je špeciálne vyvinutý pre moderné odpružené vidlice (vrátane boost modelov). Blatník odolný proti poškriabaniu. Blatník pasuje aj na odpružené vidlice Manitou, kde je mostík umiestnený vzadu. K tomu je potrebné vyvŕtať posledné štyri vyrazené otvory v strednej časti blatníka.

Špecifikácia produktu: Predný blatník MTB VOXOM SBL1

  • Oblasť použitia: Horský bicykel (XC, maratón, tour, trail, all mountain, enduro, freeride a downhill)
  • Materiál: recyklovateľný polypropylén
  • Vhodné veľkosti kolies: 20, 24, 26, 26+, 27,5, 27,5+, 29, 29+


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole). 
 
WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.voxom.de

Parametre produktu

Hmotnosť 0.033 kg
Farba Čierna

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.