Prehadzovačka SRAM REAR DERAILLEUR GX 2X11 - STREDNÉ RAMIENKO

Novinka

Prehadzovačka SRAM REAR DERAILLEUR GX 2X11 - STREDNÉ RAMIENKO - Zadná prehadzovačka GX 2x11 využíva legendárnu históriu radenia SRAM a poskytuje neuveriteľnú rýchlosť a presnosť radenia. Technológia X-ACTUATION™ eliminuje kolísanie a zmeny radenia. Technológia ROLLER BEARING CLUTCH™ poskytuje maximálnu stabilitu hnacieho ústrojenstva – dokonca aj v tom najnáročnejšom teréne. A s technológiou CAGE LOCK™ je demontáž a montáž kolesa jednoduchšia ako kedykoľvek predtým.

Nemáte zvolený parameter
152,95 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks
Tovar je zvyčajne doručovaný do 6 pracovných dní od prijatia objdnávky.
Kalkulačka nákupu na splátky

Prehadzovačka SRAM REAR DERAILLEUR GX 2X11 - STREDNÉ RAMIENKO -  Zadná prehadzovačka GX 2x11 využíva legendárnu históriu radenia SRAM a poskytuje neuveriteľnú rýchlosť a presnosť radenia. Technológia X-ACTUATION™ eliminuje kolísanie a zmeny radenia. Technológia ROLLER BEARING CLUTCH™ poskytuje maximálnu stabilitu hnacieho ústrojenstva – dokonca aj v tom najnáročnejšom teréne. A s technológiou CAGE LOCK™ je demontáž a montáž kolesa jednoduchšia ako kedykoľvek predtým. 


Špecifikácia produktu : Prehadzovačka SRAM REAR DERAILLEUR GX 2X11 - STREDNÉ RAMIENKO 

  • GX poskytuje najširší dostupný rozsah prevodov 2x11.
  • Zadná prehadzovačka GX 2x11 poskytuje neuveriteľnú rýchlosť a presnosť radenia
  • Stredné ramienko 
Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu?
Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (zelené tlačidlo vpravo dole).

Webová stránka výrobcu
www.sram.com

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.