Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Prilba BMX TSG GEO SOLID COLOR

Prilba BMX TSG GEO SOLID COLOR prichádza s novým revolučným vzhľadom. Škrupina prilby, vyvinutá v spolupráci so zakladateľom Papertrophy, zahŕňa jedinečný hranatý dizajn papierových výtvorov ocenenej spoločnosti. Jeho in-mold konštrukcia obsahuje chladiaci systém s 10 vetracími otvormi a ľahko nastaviteľným systémom Dial-Fit s jemným doladením pre dokonalé pohodlie a prispôsobenie.

Nemáte zvolený parameter
89,95 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks
Tovar je zvyčajne doručovaný do 5 pracovných dní od prijatia objdnávky.
Kalkulačka nákupu na splátky

Parametre produktu

Hmotnosť 0.37 kg

Prilba BMX TSG GEO SOLID COLOR prichádza s novým revolučným vzhľadom. Škrupina prilby, vyvinutá v spolupráci so zakladateľom Papertrophy, zahŕňa jedinečný hranatý dizajn papierových výtvorov ocenenej spoločnosti. Jeho in-mold konštrukcia obsahuje chladiaci systém s 10 vetracími otvormi a ľahko nastaviteľným systémom Dial-Fit s jemným doladením pre dokonalé pohodlie a prispôsobenie. Odnímateľné zadné LED svetlo a reflexné popruhy a potlač tiež prispievajú k bezpečnosti a viditeľnosti prilby na ceste, čo z nej robí dokonalú mestskú ochranu hlavy na dvoch kolesách.

Špecifikácia produktu: Prilba BMX TSG GEO SOLID COLOR

  • Materiál: Polykarbonát, EPS, Polyester, Nylon
  • Výplň: 100% polyester (2 sady výsteliek na prilbu, odnímateľné)
  • Bezpečnostná norma: EN 1078, CPSC
  • Vlastnosti: In-Mold konštrukcia (EPS je vypenený priamo do polykarbonátovej škrupiny, super ľahký a veľmi stabilný), Dial Fit System (Číselník na spodnej časti prilby umožňuje nastavenie veľkosti a zvyšuje pevnosť), vyladený fit systém, 10 vetracích otvorov, reflexné popruhy a potlač
Potrebujete poradiť s výberom vhodných chráničov?
Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (zelené tlačidlo vpravo dole).

Webová stránka výrobcu
www.ridetsg.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.37 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.