Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Prilba MTB TSG CHATTER GRAPHIC DESIGN

Prilba MTB TSG CHATTER GRAPHIC DESIGN je navrhnutá pre horskú cyklistiku, s množstvom vetrania, je ideálna na výšlapy ale aj rýchle zjazdy. In-mold konštrukcia spĺňa najvyššie bezpečnostné štandardy a je vybavená výškovo nastaviteľným systémom dial fit. Prilba má taktiež 15 vetracích otvorov, ktoré udržia jazdca v pohodlí aj pri tých najťažších výšlapoch, a nastaviteľný šilt, ktorý chráni pred slnkom.

Nemáte zvolený parameter
84,95 €
Cena s DPH
Externý sklad 1 ks
Tovar je zvyčajne doručovaný do 5 pracovných dní od prijatia objdnávky.

Prilba MTB TSG CHATTER GRAPHIC DESIGN je navrhnutá pre horskú cyklistiku, s množstvom vetrania, je ideálna na výšlapy ale aj rýchle zjazdy. In-mold konštrukcia spĺňa najvyššie bezpečnostné štandardy a je vybavená výškovo nastaviteľným systémom dial fit. Prilba má taktiež 15 vetracích otvorov, ktoré udržia jazdca v pohodlí aj pri tých najťažších výšlapoch, a nastaviteľný šilt, ktorý chráni pred slnkom.

Špecifikácia produktu: 
Prilba MTB TSG CHATTER GRAPHIC DESIGN

  • Vhodná pre: URBAN, TRAIL
  • Bezpečnostná certifikácia: NF EN 1078+A1:02 2013, UKCA
  • Materiál: POLYKARBONÁT, EPS, POLYESTER, NYLONPotrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.ridetsg.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.32 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" Vám bude doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.