Prilba MTB TSG SCOPE GRAPHIC DESIGN

Prilba MTB TSG SCOPE GRAPHIC DESIGN je vlajková loď enduro prilby od TSG pre horské bicykle s vynikajúcou ochranou hlavy, vylepšenou nastaviteľnosťou a úplne novým vzhľadom a konštrukciou. Okrem vynikajúcej ochrany TSG poskytuje nižšie sadnúci profil prilby pre lepšie pokrytie spánkov jazdca, zatiaľ čo 3-bodová nastaviteľnosť výšky robí prispôsobenie prilby super ľahké, a preto bezpečné a pohodlné. Medzi ďalšie funkcie ultramoderného dizajnu patrí kanálik pre bezpečné uchytenie čelových svetiel a POV kamier, dynamický ventilačný systém integrovaný do dizajnu prilby a priezor s priestorom na bezpečné uchytenie okuliarov, keď ich práve nenosíte.

Nemáte zvolený parameter
od 93,50 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks
Tovar je zvyčajne doručovaný do 6 pracovných dní od prijatia objdnávky.
Kalkulačka nákupu na splátky

Parametre produktu

Hmotnosť 0.38 kg

Prilba MTB TSG SCOPE GRAPHIC DESIGN je vlajková loď enduro prilby od TSG pre horské bicykle s vynikajúcou ochranou hlavy, vylepšenou nastaviteľnosťou a úplne novým vzhľadom a konštrukciou. Okrem vynikajúcej ochrany TSG poskytuje nižšie sadnúci profil prilby pre lepšie pokrytie spánkov jazdca, zatiaľ čo 3-bodová nastaviteľnosť výšky robí prispôsobenie prilby super ľahké, a preto bezpečné a pohodlné. Medzi ďalšie funkcie ultramoderného dizajnu patrí kanálik pre bezpečné uchytenie čelových svetiel a POV kamier, dynamický ventilačný systém integrovaný do dizajnu prilby a priezor s priestorom na bezpečné uchytenie okuliarov, keď ich práve nenosíte.

Špecifikácia produktu: Prilba MTB TSG SCOPE GRAPHIC DESIGN

  • Vhodné na: ENDURO/ TRAIL/ ALL-MOUNTAIN
  • Bezpečnostný certifikát: NF EN 1078+A1:02 2013, CPSC, UKCA
  • Materiál: POLYKARBONÁT, EPS, POLYESTER, NYLON
Potrebujete poradiť s výberom vhodných chráničov?
Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (zelené tlačidlo vpravo dole).

Webová stránka výrobcu
www.ridetsg.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.38 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.