Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Prilba MTB TSG SCOPE MIPS SOLID COLOR

Prilba MTB TSG SCOPE MIPS SOLID COLOR je vlajková loď enduro prilby od TSG pre horské bicykle s vynikajúcou ochranou hlavy, vylepšenou nastaviteľnosťou a úplne novým vzhľadom a konštrukciou. Okrem vynikajúcej ochrany TSG poskytuje nižšie sadnúci profil prilby, zatiaľ čo 3-bodová nastaviteľnosť výšky robí prispôsobenie prilby super ľahké, a preto bezpečné a pohodlné. Okrem toho systém MIPS znižuje otrasy mozgu spôsobené nárazmi, zatiaľ čo nízkoprofilový tvar prilby poskytuje kompletnejšiu ochranu, vrátane spánkov.

Nemáte zvolený parameter
164,95 €
Cena s DPH
Vypredané
Kalkulačka nákupu na splátky

Parametre produktu

Hmotnosť 0.4 kg

Prilba MTB TSG SCOPE MIPS SOLID COLOR je vlajková loď enduro prilby od TSG pre horské bicykle s vynikajúcou ochranou hlavy, vylepšenou nastaviteľnosťou a úplne novým vzhľadom a konštrukciou. Okrem vynikajúcej ochrany TSG poskytuje nižšie sadnúci profil prilby, zatiaľ čo 3-bodová nastaviteľnosť výšky robí prispôsobenie prilby super ľahké, a preto bezpečné a pohodlné. Okrem toho systém MIPS znižuje otrasy mozgu spôsobené nárazmi, zatiaľ čo nízkoprofilový tvar prilby poskytuje kompletnejšiu ochranu, vrátane spánkov. Medzi ďalšie funkcie ultramoderného dizajnu patrí kanálik pre bezpečné uchytenie čelových svetiel a POV kamier, dynamický ventilačný systém integrovaný do dizajnu prilby a priezor s priestorom na bezpečné uchytenie okuliarov, keď ich práve nenosíte.


Špecifikácia produktu: Prilba MTB TSG TSG SCOPE GRAPHIC DESIGN

  • Vhodné na: ENDURO/ TRAIL/ ALL-MOUNTAIN
  • Bezpečnostný certifikát: NF EN 1078+A1:02 2013, CPSC, UKCA
  • Materiál: POLYKARBONÁT, EPS, POLYESTER, NYLON
Potrebujete poradiť s výberom vhodných chráničov?
Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (zelené tlačidlo vpravo dole).

Webová stránka výrobcu
www.ridetsg.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.4 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.