Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Prilba MTB TSG SENTINEL

Fullface Prilba MTB TSG SENTINEL je najnovším modelom od spoločnosti TSG, ktorá je určená pre Enduro a DH jazdcov. Superpevná vonkajšia škrupina z ABS plastu umožnila vytvoriť elegantnejšiu siluetu helmy. Dvanásť vetracích otvorov maximalizuje prúdenie vzduchu prilbou pri všetkých rýchlostiach.

Nemáte zvolený parameter
199,95 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks
Tovar je zvyčajne doručovaný do 5 pracovných dní od prijatia objdnávky.
Kalkulačka nákupu na splátky

Parametre produktu

Hmotnosť 1.17 kg

Fullface Prilba MTB TSG SENTINEL je najnovším modelom od spoločnosti TSG, ktorá je určená pre Enduro a DH jazdcov. Superpevná vonkajšia škrupina z ABS plastu umožnila vytvoriť elegantnejšiu siluetu helmy. Dvanásť vetracích otvorov maximalizuje prúdenie vzduchu prilbou pri všetkých rýchlostiach. Pohodlné výstelky prilby Sentinel sú odnímateľné a prateľné. Prilba spĺňa certifikáciu CE EN 1078 - Európsky štandard pre cyklo a skate helmy.

Špecifikácia produktu: Prilba MTB TSG SENTINEL


  • Certifikát: CE EN 1078 - Európsky štandard pre cyklo a skate helmy
Potrebujete poradiť s výberom vhodných chráničov?
Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (zelené tlačidlo vpravo dole).

Webová stránka výrobcu
www.ridetsg.com

Parametre produktu

Hmotnosť 1.17 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.