Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Pumpa MTB LEZYNE GRAVEL DIGITAL DRIVE

Pumpa MTB LEZYNE GRAVEL DIGITAL DRIVE je navrhnutá špeciálne pre gravel bicykle, je dokonalá podlahová pumpa na rýchle a presné nafukovanie kolies.

Nemáte zvolený parameter
84,95 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks

Pumpa MTB LEZYNE GRAVEL DIGITAL DRIVE je navrhnutá špeciálne pre gravel bicykle, je dokonalá podlahová pumpa na rýchle a presné nafukovanie kolies. Gravel Digital Drive  je postavený na valci s väčším priemerom ako CNC a Classic Floor Drive pumpy a tlačí viac vzduchu na zdvih pre rýchlejšie nafúkanie. Ľahko čitateľné a mimoriadne presné  3,5" (88,9 MM) digitálne meradlo zaisťuje, že dosiahnutie dokonalého tlaku je bezproblémová záležitosť a ponúka presnosť +/- 0,5 PSI (0,3 BAR) až do 100 PSI ( 6,9 BAR). Všestranná, extra dlhá hadica umožňuje ľahké nafukovanie, či už je váš bicykel na zemi alebo v pracovnom stojane. Hlaveň a piest Gravel Floor Drive, sú vyrobené z odolnej vysoko kvalitnej ocele a namontované na robustnej základni Composite Matrix.

Špecifikácia produktu: Pumpa MTB LEZYNE GRAVEL DIGITAL DRIVE

  • MAX: 100 PSI | 6.9 BAR


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.lezyne.com

Video

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" Vám bude doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.