Pumpa MTB LEZYNE MACRO FLOOR DRIVE DIGITAL ABS1

Pumpa MTB LEZYNE MACRO FLOOR DRIVE DIGITAL ABS1 ponúka efektívne nafukovanie za vynikajúcu hodnotu, kombinuje elegantnú základňu Composite Matrix a rukoväť s odolnou oceľovou hlavňou a piestom, aby zaistila roky stabilného výkonu.

Nemáte zvolený parameter
54,95 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks
Tovar je zvyčajne doručovaný do 6 pracovných dní od prijatia objdnávky.
Kalkulačka nákupu na splátky

Parametre produktu

Hmotnosť 1.4 kg

Pumpa MTB LEZYNE MACRO FLOOR DRIVE DIGITAL ABS1 ponúka efektívne nafukovanie za vynikajúcu hodnotu, kombinuje elegantnú základňu Composite Matrix a rukoväť s odolnou oceľovou hlavňou a piestom, aby zaistila roky stabilného výkonu. Jeho digitálny merač je presný s presnosťou +/- 1,5 % a extra dlhá hadica umožňuje ľahké nafukovanie, či už je váš bicykel na zemi alebo na stojane. Vybavené ABS Flip Chuck.

Špecifikácia produktu: Pumpa MTB LEZYNE MACRO FLOOR DRIVE DIGITAL ABS1

  • MAX: 220psi | 15bar


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.lezyne.com

Parametre produktu

Hmotnosť 1.4 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.