Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Pumpa MTB LEZYNE SPORT FLOOR DRIVE 3,5 ABS1 PRO

Pumpa MTB LEZYNE SPORT FLOOR DRIVE 3,5 ABS1 PRO spája oceľový valec a piest s pevnou základňou Composite Matrix, lakovanou drevenou rukoväťou a nadrozmerným, vysoko presným analógovým tlakomerom.

Nemáte zvolený parameter
59,95 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks
Tovar je zvyčajne doručovaný do 6 pracovných dní od prijatia objednávky.
Kalkulačka nákupu na splátky

Parametre produktu

Hmotnosť 1.7 kg

Pumpa MTB LEZYNE SPORT FLOOR DRIVE 3,5 ABS1 PRO spája oceľový valec a piest s pevnou základňou Composite Matrix, lakovanou drevenou rukoväťou a nadrozmerným, vysoko presným analógovým tlakomerom. Extra dlhá hadica umožňuje ľahké dopĺňanie, či už je váš bicykel na zemi alebo na stojane. Vybavený ABS-1 Pro alebo Dual Valve.

Špecifikácia produktu: Pumpa MTB LEZYNE SPORT FLOOR DRIVE 3,5 ABS1 PRO

  • Max: 220 psi | 15 bar
  • Výška: 63,5 cm


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.lezyne.com

Parametre produktu

Hmotnosť 1.7 kg
Video

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.