Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Pumpa MTB LEZYNE STEEL FLOOR DRIVE 3,5

Akcia -5%

Pumpa MTB LEZYNE STEEL FLOOR DRIVE 3,5 postavená na odolnom, lakovanom oceľovom valci a pieste, pridáva opracovanú hliníkovú základňu, lakovanú drevenú rukoväť a nadrozmerné, vysoko presné analógové meradlo.

Nemáte zvolený parameter
61,95 €
58,85 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks

Pumpa MTB LEZYNE STEEL FLOOR DRIVE 3,5 postavená na odolnom, lakovanom oceľovom valci a pieste, pridáva opracovanú hliníkovú základňu, lakovanú drevenú rukoväť a nadrozmerné, vysoko presné analógové meradlo. Extra dlhá hadica umožňuje ľahké dopĺňanie bez ohľadu na to, či je váš bicykel na zemi alebo na stojane. Vybavené ABS-1 Pro.

pecifikácia produktu: Pumpa MTB LEZYNE STEEL FLOOR DRIVE 3,5

  • Max: 220 psi | 15 bar
  • Výška: 63,5 cm


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.lezyne.com

Parametre produktu

Hmotnosť 1.7 kg
Video

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" Vám bude doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.