Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Riaditká MTB DEITY SKYWIRE CARBON 35MM

Po rokoch výskumu a vývoja venovaného zdokonaľovaniu MTB riaditok, vytvorilo DEITY doteraz najlepší karbónový rad riaditok. Ľahké karbónové Riaditká MTB DEITY SKYWIRE CARBON 35MM s 35 mm priemerom sú ideálnym parťákom na trailové alebo enduro jazdenie. Pevné a spoľahlivé Skywire riaditká vám pomôžu zdolať akýkoľvek trail, ktorý sa chystáte zdolať. Či už je to normálny pojazd po práci alebo ťažký trail, kde posuniete svoje hranice na maximum.

Nemáte zvolený parameter
189,95 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks
Tovar je zvyčajne doručovaný do 4 pracovných dní od prijatia objednávky.
Kalkulačka nákupu na splátky

Parametre produktu

Hmotnosť 0.222 kg

Po rokoch výskumu a vývoja venovaného zdokonaľovaniu MTB riaditok, vytvorilo DEITY doteraz najlepší karbónový rad riaditok. Ľahké karbónové Riaditká MTB DEITY SKYWIRE CARBON 35MM s 35 mm priemerom sú ideálnym parťákom na trailové alebo enduro jazdenie. Pevné a spoľahlivé Skywire riaditká vám pomôžu zdolať akýkoľvek trail, ktorý sa chystáte zdolať. Či už je to normálny pojazd po práci alebo ťažký trail, kde posuniete svoje hranice na maximum.

Špecifikácia produktu: Riaditká MTB DEITY SKYWIRE CARBON 35MM

  • Určené pre: Enduro / All Mountain / Trail
  • Šírka: 800 mm (značky pre pohodlné skrátenie)
  • Priemer: 35 mm
  • Stúpanie: 15 mm (222 g) a 25 mm (226 g)
  • Materiál: Unidirectional Karbón
  • Geometria: 9 stupňov backsweep, 5 stupňov upsweepPotrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.deitycomponents.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.222 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.