Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Riadítka MTB FAIRDALE MX-6 22,2MM

Riadítka MTB FAIRDALE MX-6 22,2MM sú chromoly riadítka s ktorými si pohodlným spôsobom prispôsobite svoj bicykel v štýle BMX.

Nemáte zvolený parameter
29,95 €
Cena s DPH
Vypredané

Riadítka MTB FAIRDALE MX-6 22,2MM sú chromoly riadítka s ktorými si pohodlným spôsobom prispôsobite svoj bicykel v štýle BMX. Perfektný upgrade napríklad na bicykel Weekender Archer alebo ich nasaďte na akýkoľvek bicykel. Na použitie týchto riadítok budete potrebovať bmx predstavec (22,2 mm).

Špecifikácia produktu: Riadítka MTB FAIRDALE MX-6 22,2MM

  • BMX štýl 7/8" (22,2 mm)
  • Rise: 6,25"
  • Šírka: 28"
  • Backsweep: 12°
  • Upsweep: 2°Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.fairdalebikes.com

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" Vám bude doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.